Laweta

Lublin.pl

Laweta Lublin i Okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
729 115 114

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Czy pomoc drogowa obejmuje wypadki?

Wypadki się zdarzają – więc tak, jeśli Twój pojazd uczestniczy w kolizji, pomoc drogowa obejmuje bezpłatne holowanie lawetą we Wrocławiu i okolicach, bezpośrednio do najbliższego warsztatu.

Na czym polega usługa dostawy paliwa?

Nasza pomoc drogowa może dowieźć paliwo, jeśli go zabraknie. Jeśli skończy się paliwo, zostaną dostarczone awaryjne ograniczone zapasy paliwa, abyś mógł ruszyć w drogę. Zarówno usługa dostawy, jak i awaryjne ograniczone dostawy paliwa są bezpłatne w wybranych pakietach naszych usług.

Co obejmuje pomoc drogowa?

Gdy zadzwonisz po pomoc drogową, otrzymasz co najmniej jedną z następujących form pomocy:

 • Transport pojazdów – na terenie całego kraju.
 • Holowanie samochodów – za pomocą sprawdzonej lawety.
 • Drobne naprawy na drodze – niewymagające wizyty w warsztacie.
 • Awaryjne uruchamianie samochodów.
 • Dowóz paliwa.
 • Zmiana koła.

Ostateczny zakres usług pomocy drogowej jest powiązany z pakietem, na który została podpisana umowa.

Na czym polega awaryjne otwieranie samochodu?

Jeśli Twoje kluczyki zostały zablokowane w pojeździe, na Twoją prośbę zostanie wysłany jeden z naszych specjalistów, który uzyska dostęp do Twojego pojazdu w celu wyjęcia zablokowanych kluczyków z zablokowanego samochodu. Jednak pamiętaj, że ponosisz wyłączną odpowiedzialność za wszelkie straty lub szkody wynikające z tej próby wejścia. Jeśli dostęp do pojazdu nie powiedzie się, możesz skorzystać z usługi holowania.

Na czym polega usługa zamiany koły?

Jeśli Twój pojazd wymaga zmiany koła na nowe np. z powodu przebitej opony, nasz serwis spróbuje to naprawić, zdejmując oponę i instalując zapasową. Jeśli jednak okaże się, że zapasowa wersja nie będzie bezpieczna w użyciu – zostanie z naszej strony zapewniona usługa holowania zgodnie z pakietem pomocy drogowej.

Na czym polega usługa awaryjnego uruchamiania samochodów?

Szybkie uruchamianie samochodów jest jedną z podstawowych usług świadczonych w ramach naszej pomocy drogowej. Jeśli Twój pojazd wymaga doładowania akumulatora, bądź innej formy szybkiego uruchamiania – zostanie wysłany jeden z naszych specjalistów, który zapewni szybki i bezpieczny powrót na drogę. Jeśli pomimo uruchomienia pojazd nie może być bezpiecznie prowadzony, zapewnimy usługi holownicze zgodnie z powyższymi parametrami holowania.

Na czym polega usługa holowania lawetą w Lublinie?

Jeśli Twój pojazd będzie wymagał pomocy w związku z awarią, w ramach umowy z naszą firmą świadczącą usługi pomocy drogowej zostanie zapewnione bezpłatne holowanie do najbliższego warsztatu, bądź innego wskazanego miejsca. Należy pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa – pojazdom pozostawionym bez nadzoru nie będą świadczone usługi holowania – w czasie wykonywania usługi pojazdowi musi towarzyszyć licencjonowany kierowca.

Jakie informacje muszę podać dzwoniąc pomoc drogową?

Aby pomóc w zapewnieniu Tobie i Twojemu pojazdowi jak najszybszego i jak najlepszego serwisu ratunkowego, przed rozmową telefoniczną przygotuj następujące informacje:

 • Numer identyfikacyjny pojazdu – znajdziesz go na dowodzie rejestracyjnym, ubezpieczeniu, ościeżnicy drzwi po stronie kierowcy lub zewnętrznej szybie przedniej po stronie kierowcy.
 • Rok, model i kolor pojazdu.
 • Numer telefonu, z którego dzwonisz lub numer telefonu, pod którym można się z Tobą skontaktować.
 • Lokalizacja pojazdu (adres i najbliższe skrzyżowanie).
 • Rodzaj wymaganej usługi i krótki opis problemu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
1 + 9

masz jakieś sugestie dotyczące faq?

napisz do nas!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY