Laweta

Lublin.pl

Laweta Lublin i Okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
729 115 114

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Pomoc drogowa na miarę XXI wieku – zapraszamy!

Oferujemy szeroką gamę usług holowniczych, takich jak:

  • holowanie z platformą,
  • holowanie samochodów ciężarowych,
  • holowanie na duże odległości,
  • holowanie ciężkich pojazdów,
  • wszelkiego rodzaju holowanie samochodów.

Nasze usługi pomocy drogowej obejmują: ładowanie rozładowanego akumulatora samochodowego, wymianę akumulatora samochodowego, tankowanie na życzenie, awaryjne uruchomienie samochodu, naprawę przebitych opon, zniesienie blokady samochodu, wymianę kluczyka samochodowego i wiele więcej!

 

Wystarczy do nas zadzwonić, by dowiedzieć się wszystkiego, co chce się wiedzieć na temat naszej firmy.

 

skontaktuj się »

 

Pilne potrzebne holowanie? Jesteśmy do dyspozycji!

 

Nasza firma oferuje całodobowe usługi holowania awaryjnego na terenie Lublina i całego obszaru Polski. Jeśli kiedykolwiek będą Państwo potrzebować pomocy holowniczej w nagłych wypadkach, wystarczy zadzwonić do nas, a wyślemy operatora lawety w kilka chwil.

 

Jesteśmy wiodącą firmą w tej branży, ponieważ zobowiązujemy się do szybkiego przyjazdu, uczciwych i rozsądnych cen oraz doskonałej obsługi klienta. Nasze linie telefoniczne są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a operatorzy lawet są rozproszeni po różnych obszarach Lublina i okolic, aby dotrzeć we wskazane miejsce najszybciej, jak to możliwe. Posiadają pełne kwalifikacje w zakresie holowania, pomocy drogowej, mechaniki samochodowej i usług ślusarskich – w zależności od potrzeb.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 6

Pomoc drogowa dla wymagających – jesteśmy gotowi!

Jeśli akurat znajdują się Państwo w okolicy Lublina – nasza firma jest dostawcą usług pomocy drogowej, do której warto zadzwonić. Oferujemy usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, ale nie tylko ta wysoka dyspozycyjność nas wyróżnia.

 

Wysiadanie z pojazdu na poboczu drogi jest niebezpieczne. Jeśli złapało się gumę, lepiej zadzwonić do profesjonalistów. Przyjeżdżamy szybko, pobieramy uczciwe stawki i przechodzimy szkolenie w zakresie bezpiecznej wymiany opon, ale i innych usług świadczonych przez nas w ramach pomocy drogowej.

 

W pewnych okolicznościach możemy dostarczyć oponę zamienną lub odholować pojazd do najbliższego mechanika, wszystko zgodnie z wolą Klienta. Wystarczy jeden telefon, a będą Państwo w pełni zadowoleni, że nie oddało się to w ręce profesjonalistów, zamiast pochodzić do tej czy innej naprawy samodzielnie. My mamy wszystko co potrzebne, aby jak najszybciej wrócić na drogę. Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług transportu samochodu – wszystkie dodatkowe informacje dostępne po skontaktowaniu się z nami.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY