Laweta

Lublin.pl

Laweta Lublin i Okolice 24h

Dowóz paliwa

ZADZWOŃ TERAZ
729 115 114

Dowóz paliwa

w Lublinie i okolicach

 

Nagle na środku drogi okazuje się, że zbiornik paliwa jest pusty i nie mają Państwo w ten sposób nawet zasobów, aby dotrzeć do pobliskiej stacji. Robi się późno, zaczyna się gorączkowe poszukiwanie znajdujących się w pobliżu możliwości pomocy, ale na próżno. Nie ma co się martwić! Nasza pomoc drogowa jest zawsze w pobliżu, a nasze usługi, w tym awaryjny dowóz paliwa – dostępne 24 godziny na dobę.

 

Dowóz paliwa – służymy pomocą!

 

Wszędzie tam, gdzie mogą Państwo utknąć z pustym zbiornikiem paliwa, poratujemy usługą dostarczania benzyny czy innej formy zasobów, której potrzebują Państwo do uruchomienia samochodu. Z nami jest to łatwe i bezproblemowe!

 

 

skontaktuj się »

W praktyce wygląda to tak:

  • samochód się zatrzymał – kontrolka wskazuje na brak paliwa
  • kontakt z naszą pomocą drogową i wskazanie na rodzaj paliwa, jakiego potrzeba
  • w mgnieniu oka wysyłamy najbliższą pomoc – ekipa ratunkowa w drodze
  • docieramy na miejsce z zapasem paliwa, dalsza droga staje się możliwa!

Co obejmuje nasza usługa dostawy paliwa? Tak jak to widać w powyższym, przykładowym scenariuszu – nasz mechanik jest wysyłany na miejsce, stara się dotrzeć w jak najkrótszym czasie. Na dobry początek przyniesie wystarczającą ilość paliwa, do 2 litrów dla jednośladów i do 5 litrów dla czterokołowców – aby móc spokojnie dotrzeć do najbliższej stacji benzynowej i uzupełnić zapas zgodnie z zapotrzebowaniem. Zatem jak widać – po co szukać stacji benzynowych w pobliżu, udawać się tam nieraz w środku nocy pieszo z kanistrem, skoro nasza pomoc drogowa tak szybko przybywa na miejsce?! Jesteśmy do usług, warto jest mieć do nas numer telefonu, w razie właśnie takich sytuacji.

 

Pozwolimy sobie jednak zaznaczyć, że pomagamy tylko w przypadku awarii pustego zbiornika paliwa. Dowóz paliwa jest zasadną usługą tylko, jeśli zbiornik paliwa jest faktycznie pusty. W razie dodatkowych pytań, tudzież wątpliwości – zapraszamy do skontaktowania się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zależy nam na pełnej satysfakcji każdego kierowcy z otrzymanej pomocy, stąd zachęcamy Państwa do kontaktu już teraz.

 

Szybki dowóz paliwa – wystarczy po nas zadzwonić!

 

 

Staramy się, aby po odebraniu zgłoszenia dotrzeć najszybciej jak to możliwe, co nam się udaje zwykle w czasie nie większym niż pół godzinny. Trzeba jednak pamiętać, że są czynniki, które mogą wpłynąć na to, że na zamówiony dowóz paliwa trzeba będzie jednak poczekać nieco dłużej – natężenie ruchu, czy różne warunki pogodowe – mogą wpłynąć na czas dotarcia. Staramy się jednak, by dotrzeć mimo wszystko jak najszybciej – bez względu na to, czy chodzi o Lublin, czy inne miejsce na terenie kraju.

 

Warto również wiedzieć, że nasza oferta jest tym bardziej przystępna i atrakcyjna biorąc pod uwagę fakt, że za każde dostarczone paliwo naliczana jest opłata według dominujących cen paliwa w Polsce w danym momencie. Nie posiadamy zapasów paliwa, odbieramy je tylko w sytuacjach awaryjnych z pobliskiej stacji benzynowej – zgodnie z tym, z jakiego paliwa korzysta Państwa samochód.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 0

ZABRAKŁO PALIWA? ZADZWOŃ DOWIEZIEMY!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY