Laweta

Lublin.pl

Laweta Lublin i Okolice 24h

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
729 115 114

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W LUBLINIE i okolicach

 

Nasze usługi drogowe to dużo więcej niż holowanie w Lublinie bądź okolicach. Wychodzimy również naprzeciw potrzebom kierowców, którzy spotkają się na trasie z różnego rodzaju niespodziewanymi usterkami. Mają Państwo problemy ze skrzynią biegów, a może potrzebna jest pomoc przy przecięciu linki sprzęgła w rowerze? Gorączkowe szukanie warsztatów samochodowych w pobliżu nie ma sensu – lepiej zadzwonić do nas!

 

Któryś z naszych ekspertów jest zawsze w pobliżu – nasze usługi drogowe są dostępne:

  • 24 godziny na dobę
  • zawsze wtedy, gdy są potrzebne
  • na terenie całej Polski
  • w konkurencyjnych cenach

 

skontaktuj się »

Niezależnie od tego, czy chodzi o wymianę linki sprzęgła, czy problem z bezpiecznikiem w pojeździe, mamy 24-godzinnego mechanika do pomocy, której Państwo w danym momencie będą potrzebować.

 

 

Drobne naprawy na drodze – jak to wygląda?

 

 

  • pojawia się problem z pojazdem
  • kontakt z naszym dyżurnym
  • krótki opis zaistniałego problemu
  • wysyłamy najbliższą pomoc drogową
  • służymy fachową pomocą na miejscu
  • znów mogą Państwo ruszać w trasę!

 

Co dokładnie obejmuje nasza naprawa drogowa? Mechanik jest wysyłany we wskazane miejsce, gdziekolwiek się ono znajduje i stara się tam dotrzeć w możliwie jak najkrótszym czasie. Na miejscu sprawdza pojazd zgodnie z podanymi informacjami i identyfikuje problem. Jeśli jest to drobny problem, który można naprawić, aby móc szybko ruszyć w trasę – zostanie to wykonane, dlatego w razie potrzeby udzieli pomocy na miejscu. Natomiast, jeśli jest to poważny problem, który wymaga większej analizy, czy części zamiennej – zalecamy odholowanie pojazdu w wybrane miejsce.

 

Po co szukać warsztatów samochodowych w pobliżu, skoro nasza ekipa tak szybko przybywa na miejsce?

 

Pomagamy osobom mającym problem z samochodem na drodze, nierzadko działając we współpracy z głównymi markami motoryzacyjnymi. Budujemy własną rozległą i stale rozwijającą się sieć kontaktów, aby mieć pewność, że każdy kierowca zgłaszający się do nas z problemem mógł uzyskać wsparcia, którego potrzebuje. Z powodzeniem służymy dojeżdżającym do pracy, czy spotykającym się z awariami na trasie już od wielu lat. Chociaż oczywiście nikomu nie życzymy problemów na drodze – warto wiedzieć, że jesteśmy do dyspozycji, jeśli dojdzie do takiej sytuacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 9

Drobne naprawy na drodze – dotrzemy najszybciej jak to możliwe!

Nieustannie pracujemy nad tym, aby utrzymać średni czas dotarcia na wezwanie – wynoszący 30 minut lub mniej. Zależy nam nade wszystkim na tym, by zapewnić jak najszybszą usługę awarii pojazdów w Lublinie, okolicach, jak i na terenie całego kraju. Warto jednak pamiętać, że czynniki takie jak nietypowe natężenie ruchu, deszcze, blokady drogowe, czy inne niewidoczne przeszkody mogą wpłynąć na czas dotarcia na miejsce. Niemniej jednak zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by po uzyskaniu kontaktu z Państwa strony, dotrzeć we wskazane miejsce tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

 

Mają Państwo dodatkowe pytania już teraz? Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością odpowiemy kompleksowo na każde pytanie, bo zależy nam na tym, by każdy kierowca miał pewność, że razie problemów na drodze – najlepiej zadzwonić właśnie do nas.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY