Laweta

Lublin.pl

Laweta Lublin i Okolice 24h

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
729 115 114

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów w Lublinie

 

Awaria samochodu na drodze nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto znać firmę, która oferuje usługi holowania na wysokim poziomie i w rozsądnej cenie. Oto jesteśmy, aby zapewnić całodobową jakość i niedrogie usługi holownicze każdemu mieszkańcowi Lublina, okolic i nie tylko.

 

Dlaczego warto zadzwonić po nas, gdy potrzebne jest holowanie?

 

Wystarczy jedno telefoniczne połączenie, a Państwa samochód zostanie odholowany tak szybko, jak to możliwe. Nasi zaufani i niezawodni kierowcy będą pędzić do wskazanej lokalizacji z odpowiednim rodzajem lawety, aby wybawić Państwa z kłopotów, gdziekolwiek one mają miejsce.

 

 

skontaktuj się »

W mgnieniu oka zabierzemy Państwa do najbliższej stacji benzynowej, warsztatu samochodowego lub z powrotem do domu, wedle preferencji i uznania. Świadczymy również nasze tanie usługi lawetowe z gwarancją bezpieczeństwa i satysfakcji klient – warto o tym wiedzieć, gdy zajdzie potrzeba skorzystania z nich.

 

 

Gwarantowane usługi profesjonalne – nie tylko holowanie!

 

 

Korzystając z usługi holowania w naszej firmie – można oczekiwać tylko najlepszej obsługi klienta, co jest efektem uprzejmych i profesjonalnych kierowców lawet, których zatrudniamy. Dbają o punktualne przybycie i pomagają we wszystkim, czego Państwu potrzeba w tej awaryjnej sytuacji, w tym są niezawodni w udzielaniu odpowiedzi na pytania dotyczące usługi holowania i / lub rodzaju lawety najlepiej pasującej do danego typu samochodu.

 

 

Oto lista oferowanych przez nas tanich usług holowania i pomocy drogowej:

 • holowanie samochodów 24h/dobę
 • pomoc drogowa w nagłych wypadkach
 • wyjęcie zepsutego kluczyka zapłonowego
 • wymiana opon samochodowych
 • holowanie samochodów na duże odległości
 • usługi lawetą
 • usługi holowania po wypadku
 • pomoc w przypadku awarii, kolizji, wypadku

 

Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, pytania lub sugestie, lub jeśli pojawia się potrzeba jak najszybciej pomocy drogowej, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Obsługujemy wszystkich w Lublinie i okolicach, bez wyjątku – choć zdarzają się zlecenia na terenie całej Polski, jak i Europy. Więcej szczegółów na ten temat można uzyskać po skontaktowaniu się z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 9

Ekspert holowniczy serwis 24/7 – do usług!

Po prostu wystarczy wyjąć telefon i zadzwonić, gdy potrzebuje się skorzystać z naszej usługi holowania, lub jakiejkolwiek innej formy pomocy drogowej. Nie ma znaczenia, gdzie się Państwo znajdują – czy to w okolicy Lublina, czy w innym miejscu na mapie kraju. Jesteśmy otwarci na kontakt i służenie pomocą każdemu z potrzebujących kierowców, którzy do nas zadzwonią.

 

Gwarantujemy, że profesjonalny technik dotrze do wskazanej lokalizacji w możliwie jak najkrótszym czasie po odebraniu telefonu. Holowanie wykonane z pomocą najlepszej floty i doświadczonych ekspertów jest u nas dostępne:

 • 7 dni w tygodniu
 • 24 godziny na dobę
 • w konkurencyjnych cenach
 • z ekspresową i fachową pomocą!

Nasi wysoko wykwalifikowani technicy będą w stanie pomóc w sprawach związanych z pomocą drogową, takich jak szybkie uruchamianie akumulatora, dowóz paliwa lub naprawa przebitej opony, choć trzeba przyznać, że usługa holowania pozwala najbardziej udowodnić nasz profesjonalizm i przygotowanie do niesienia pomocy.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY