Laweta

Lublin.pl

Laweta Lublin i Okolice 24h

Zmiana koła

ZADZWOŃ TERAZ
729 115 114

Zmiana koła

POMOC Drogowa w Lublinie

 

Każdy kierowca wie, że spotkanie się z przebitą oponą na drodze jest prędzej, czy później nieuniknione. Gdzieś po drodze samochód znajdzie się na niewłaściwym końcu gwoździa, kołka lub w środki paskudnej dziury, w wyniku czego pęknie opona.

 

Zmiana koła – jesteśmy do pomocy!

 

Chociaż niektórzy mogą pomyśleć, że to trywialna sprawa, my rozumiemy, że może to być znacznie poważniejsza sytuacja. Jeśli zdarzy się to w szczerym polu, można oczywiście spróbować samodzielnie zmienić przebitą oponę, ale jeśli ma to miejsce na poboczu autostrady, zmiana przebitej opony może być naprawdę niebezpieczna, zwłaszcza jeśli nie ma się doświadczenia w tym temacie.

 

 

skontaktuj się »

Dlatego właśnie nasze usługi pomocy drogowej obejmują również usługę wymiany przebitych opon. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że gdy potrzebują pomocy, będziemy do ich dyspozycji w jak najkrótszym czasie. Aby skorzystać z usług wymiany przebitych opon 24/7, wystarczy do nas zadzwonić.

 

 

Dlaczego warto zapisać telefon do naszej pomocy drogowej już teraz?

 

 

Bycie przygotowanym nigdy nie boli. Niezależnie od tego, czy jest się doświadczonym kierowcą, czy nie, za rogiem czekają niespodzianki, które z łatwością mogą pozostawić każdego z nas bezradnym. Zgubienie kluczyka do samochodu, pozostawienie włączonych świateł lub nawet przebicie opony to problemy, które mogą na drodze niemało zaskoczyć i to w najmniej spodziewanym momencie. Jeśli jednak ma się na swojej liście kontaktów list do nas – z pewnością przebita opona nie wpłynie źle na plany, czy samopoczucie, a nawet bezpieczeństwo jazdy.

 

Z naszej strony jesteśmy w pełni zaangażowani w świadczenie najwyższej jakości pomocy. Nasze pojazdy są:

  • dobrze utrzymane
  • świetnie wyposażone
  • szybkie i niezawodne
  • w pełni profesjonalne

Dbamy o to, by aktualizować nasze usługi pomocy drogowej o najnowocześniejsze technologie, by te można było wykorzystać właśnie w przypadku pęknięcia opony, ale też innych usterek w przypadku których można do nas zadzwonić, jak rozładowanego akumulatora, czy blokady samochodu.

 

Nasi technicy są przeszkoleni w rozwiązywaniu wszelkich problemów w chwili przybycia na miejsce zdarzenia. Mogą zamienić przebitą oponę w ciągu kilku minut – szybko, bez stresu, przystępnie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 8

Potrzebna zamiana koła? Czekamy na telefon!

Jako certyfikowana firma holownicza świadcząca usługi zamiany koła, ale też lawetą w Lublinie i okolicach – staramy się zapewnić swoim klientom doskonałą jakość usług po rozsądnych i przystępnych cenach. Możemy dostać się na wskazane miejsce zdarzenia w dowolnym momencie, w ciągu maksymalnie 30 minut od Państwa wezwania.

 

Dążąc do utrzymania naszej doskonałej reputacji wśród naszych obecnych i nowych klientów, w pełni gwarantujemy najwyższą wydajność usług, a w tym minimalny czas przyjazdu i niezrównana jakość usług, w dzień i w nocy, zawsze wtedy, gdy jesteśmy potrzebni – będziemy tam, by odpowiedzieć na potrzeby.

 

Mają Państwo dodatkowe pytania? Chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przez nas usług pomocy drogowej? Również jesteśmy do dyspozycji i czekamy na kontakt.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY