Laweta

Lublin.pl

Laweta Lublin i Okolice 24h

Awaryjne uruchomienie samochodu

ZADZWOŃ TERAZ
729 115 114

Awaryjne uruchamianie SAMOCHODU

POMOC DROGOWA W LUBLINIE I OKOLICACH

 

Jeśli utkną Państwo na drodze – jesteśmy do dyspozycji. Nawet, jeśli posiadają Państwo kable rozruchowe, ale być może nigdy Państwo nie używali ich do uruchomienia auta – można do nas dzwonić. Z przyjemnością wyjaśnimy, jak uruchomić samochód z rozładowanym akumulatorem, a jeśli będzie trzeba – pojawimy się na miejscu w krótkim czasie.

 

Nie ma sensu gorączkowo szukać usług szybkiego uruchamiania samochodów w pobliżu, jeśli ma się do nas numer. Znamy się na tym doskonale i już pomogliśmy dużej ilości kierowców, którzy znaleźli się w takiej sytuacji. Jesteśmy zawsze w pobliżu i dostępni 24 godziny na dobę, dlatego jeśli potrzebne jest awaryjne uruchamianie samochodów, można na nas liczyć.

 

 

skontaktuj się »

Jak to wygląda w praktyce?

 

  • pojawia się problem z uruchomieniem pojazdu
  • telefon do nas – z krótkim opisem problemu
  • wysyłamy mechanika znajdującego się najbliżej
  • samochód zostaje uruchomiony i można ruszać w trasę!

Co dokładnie obejmuje nasza usługa awaryjnego rozruchu akumulatora? Po przyjęciu zgłoszenia nasz mechanik jest wysyłany we wskazane miejsc i stara się dotrzeć tam najszybciej, jak tylko jest to możliwe. Następnie sprawdza akumulator i identyfikuje problem. Jeśli faktycznie okaże się, że problem jest związany z rozładowanym akumulatorem – uruchamia go, po chwili można ruszać znów w drogę. Natomiast, jeśli nie da się uruchomić pojazdu w ten sposób, zalecane zwykle jest to, by zainwestować w nowy akumulator.

 

W przypadku wykrycia poważnego problemu z akumulatorem lub podstawowej usterki niezwiązanej z akumulatorem (która wymaga ingerencji warsztatu samochodowego w celu jego rozwiązania), zalecamy holowanie pojazdu lawetą w Lublinie, bądź okolicach – możemy w tym oczywiście pomóc, kierując się z uszkodzonym samochodem do wybranego przez Państwa miejsca docelowego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 2

Awaryjne uruchamianie pojazdów w dobrej cenie

Warto wiedzieć, że nie ma dla nas ograniczeń, jeśli chodzi o pojazd, który mamy przywrócić na drogę. Dysponujemy takim sprzętem i środkami oraz wiedzą, iż możemy szybko uruchomić niemalże wszystkie modele samochodów – niezależnie od marki i rozmiaru.

 

Jeśli będą Państwo mieć jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące naszej usługi – jesteśmy do dyspozycji. Z chęcią doradzimy, co zrobić, gdy znajdą się Państwo w tej kłopotliwej sytuacji i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by trwała ona możliwie jak najkrócej i była pozbawiona niepotrzebnych stresów. Zależy nam na udzieleniu pełnego wsparcia potrzebującym Klientom, czekamy na kontakt w razie potrzeby!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY